Denaj takim me Asamblenë Socialiste në Finiq: “S’ka kohë për pushim”

- Advertisement -

Deputetja e zgjedhur e Partisë Socialiste në Sarandë, Anila Denaj ka zhvilluar ditën e sotme në Finiq një takim me Asamblenë Sociaiste.
“Analizuam bashkërisht rezulatet zgjedhore të 25 Prillit dhe parashtruam në vijmësi objektivat tona, për një riorganizim të plotë të strukturave të partisë me qëllim rritjen e efikasitetit.
Qytetarët dhe nevojat e tyre janë në fokus të punës tonë dhe ne jemi të anagazhuar për zgjidhjen e problematikave, veçanërisht ato që kanë të bëjnë me pronësinë, rritjen e cilësisë së shërbimeve dhe zhvillimin e zonës.”, shprehet Denaj në Facebook.
/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...