Butrinti triumfon 5 me 2 kundër Shkumbinit

- Advertisement -

Përfundon ndeshja midis Butrintit dhe Shkumbinit që u luajt në stadiumin “Andon Lapa”.

Butrinti në pjesën e parë ishte në avantazh me 2 gola kundrejt 1 goli të shënuar nga Shkumbini. Ndërsa e kanë mbyllur ndeshjen me fitore 5 me 2 në favor të Butrintit.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...