Butrinti shënon 2 gola në pjesën e parë kundrejt Shkumbinit

- Advertisement -

Përfundon pjesa e parë e  ndeshjes midis Butrintit dhe Shkumbinit që po luhet në stadiumin “Andon Lapa”.

Butrinti është në avantazh me 2 gola kundrejt 1 goli të shënuar nga Shkumbini.

“Shpresojmë që ekipi të rikthehet tek fitorja në një ndeshje të vështirë. Momenti që të gjithë lojtarë – tifozë të bëhemi NJË.”, shprehet skuadra e Butrintit në Facebook.

vijon…

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...