Babis Anagnostopoulos – Glyka Nera: “Gruaja ime vuante nga çrregullimi narcisist”

- Advertisement -

Paraditen e së enjtes, në emisionin “Super Katerina”, ata kanë përcjellë një pjesë të faljes së Babis Anagnostopoulos i cili, siç ka rrëfyer, vrau në Glyka Nera bashkëshorten e tij, Caroline.
“Periudha që fillon pas abortit dhe deri sa të lindë fëmija ynë dhe të sigurohet shëndeti i tij, ka qenë një periudhë e vështirë për ne. E dija që nga hera e parë që takova gruan time se ajo kishte një element në sjelljen e saj, të cilën arritëm ta emërtonim më vonë. Këtë emër na e ka vënë psikologu qe vizitonim unë dhe gruaja ime dhe që e kishte cilësuar këtë element të sjelljes së gruas si një çrregullim kufitar. Psikologu tha gjithashtu se gruaja ime vuante nga një çrregullim narcisist me disa elementë depresioni…”

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...