ASHK njofton qytetarët të tërheqin çertifikatat e pronësisë

- Advertisement -

Agjensia Shtetërore e Kadastrës në Sarandë lajmëron qytetarët që gjenden në listat e paraqitura të tërheqin çertifikatat e pronësisë.

“Qytetarët që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur të paraqiten pranë Drejtorisë Vendore të ASHK-së Sarandë, për tërheqjen e çertifikatave të pronësise (regjistruar në bazë të VKM 329 datë 22.05.2019 ” si dhe çertifikatat e tjera të pronësisë.”, njofton ASHK Sarandë.

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...