Emri/ Humb jetën 63 vjeçari, rrëzohet nga kati i 15-të( detaje)

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:45 së mëngjesit së sotëm në Sarandë.

Sipas komunikatës së Policisë njoftohet se: “Më datë 30.10.2021, rreth orës 10:45, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i 15-të në katin e 14-të një pallati (ku punonte si roje), shtetasi H. I., 63 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.”. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Viktima quhet Hasan Imeri, ka rënë nga kati i 15-të në atë të 14-të. Dyshohet të ketë humbur ekuilibrin. Është gjetur pa shenja jete nga banorët. Ambulanca e ka transportuar ne spital ku ka mbërritur i pajetë. Administratori i pallatit është shoqëruar nga policia, megjithatë mësohet se në pallat nuk po kryheshin ndërtime.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...