Aksidentoi 29-vjeçarin, arrestohet nën efektin e alkolit shoferi

- Advertisement -

Qafë-Gjashtë/ Ngjarja e rëndë që ndodhi rreth orës 21:30 mbrëmjen e së martës, ku si pasojë e një aksidenti mbeti i plagosur 29-vjeçari A.K, ka çuar në arrestimin e shtetasit L.M, 43 vjeç dhe banues në Ksamil.
Sipas Policisë, L.M ka qenë nën efektin e alkolit gjatë momentit që drejtonte automjetin.
Ndonëse i plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, nga të dhënat paraprake mësohet se ka humbur gjymtyrët. Më pas është bërë dhe transportimi i tij në spitalin e Traumës në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...