Aksident tek rruga e pestë, dëme materiale

- Advertisement -

Një aksident është regjistruar në afërsi të rrugës së 5 në qytetin e Sarandës. Dy automjete janë përplasur me njera tjetrën për shkak të prerjes së rrugës nga njeri mjet. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Paraprakisht mësohet se nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...