Tag: aksident

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Aksident tek rruga e pestë, dëme materiale

Një aksident është regjistruar në afërsi të rrugës së 5 në qytetin e Sarandës. Dy automjete janë përplasur me njera tjetrën për shkak të...

AKSIDENTI TRAGJIK, HUMB JETËN 27-VJEÇARI NGA SARANDA DHE SHOQJA E TIJ

Një aksident i rëndë me pasojë humbje jete, ka ndodhur në orën 00.30 ( me orën ) greke, pas mesnate sot në Athinë, vdes...

Zjarr në një mjet në hyrje të rrugës 4. Shkaku kondicioneri…

Një zjarr i rastësishëm në kabinën e një mjeti, ka bërë që specialistë të sherbimit zjarrfikës të Sarandës të ndodheshin menjëherë në vendngjarje dhe...

Reshjet e shiut ndikojnë për aksidentet në vend, makina kthehet përmbys si pasojë e lagështirës në aksin Gjirokastër-Tepelenë

Aksident në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë në vendin e quajtur shkalla e zezë , që është edhe segmenti me problematik sa herë kemi rreshje shiu....

Xarrë/ Aksident me dy motorra, drejtuesi 12 vjeçar rëndë në spital

Rreth orës 07:45, në fshatin Xarrë, Bashkia Konispol, janë përfshirë në një aksident rrugor dy motomjete që drejtoheshin nga shtetasi A.B.,27 vjeç dhe nga...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...