Tragjike! Pak javë pas vdekjes së poetit Arben Duka, ndërron jetë edhe djali i tij 35-vjeçar

- Advertisement -

Një tjetër tragjedi në familjen e poetit të njohur shqiptar, Arben Duka. Vetëm pak javë pas ndarjes nga jeta të poetit Duka, është shuar edhe dali i tij, Denis Duka. Mësohet se Denis Duka, i biri i poetit të njohur, vetëm 35 vjeç, ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për shkak të një infarkti, njëlloj si i ati i tij. Denis Duka ishte i martuar, kishte një vajzë dhe jetonte prej vitesh në SHBA. Lajmin e hidhur e kanë bërë të ditur miqtë e tij të shumtë në rrjete sociale. (BalkanWeb)

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...