Tag: Ylli Vasili

Browse our exclusive articles!

Policia e Shtetit thirrje subjekteve tregtare: Mos tregtoni fishekzjarrë në mënyrë të kundërligjshme, do përballeni me ligjin

Festat e fundvitit, Policia e Shtetit ka shtuar kontrollet në mbarë vendin për të parandaluar tregtimin e kundërligjshëm të artikujve piroteknikë, me rastin e...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...