Tag: Prokuroria e Gjirokastrës

Browse our exclusive articles!

Nuk deklaroi 50 mijë euro, Prokuroria e Tiranës nis procedimin për prokurorin e Gjirokastrës

Prokuroria e Tiranës ka vendosur të regjistrojë një procedim penal për një nga prokurorët e Gjirokastrës. Bëhet fjalë për prokurorin Emëror Kasaj, ndaj të cilit...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...