Tag: OSHEE

Browse our exclusive articles!

OSHEE:Nesër Saranda, Delvina, Muzina, Konispoli, Bistrica pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar abonentët Sarandë, Ksamil, Delvinë, Muzinë, Bistricë, Livadhja, Konispol, Bregdet se  nesër nga ora 07:00’ deri në orën 10:00’ do të ketë...

Popular

Sukses i rradhës i sportistit sarandiot në SHBA, Enea Lapa (Video)

Një sukses i garantuar i sportistit sarandiot me banim...

E çuditshme, por e vërtetë, deti s’gjen qetësi as në dimër(Video)

Edhe pak ditë dhe hymë zyrtarisht në stinën e...

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...