Tag: ngacmim seksual

Browse our exclusive articles!

Gjirokastër/ E mitura bie pre e ngacmimit s*ksual, policia arreston 34 vjeçarin

Një tjetër ngjarje e turpshme ka ndodhur në vend. Këtë herë në Gjirokastër, një shtetas 34 vjeçar me inicialet E.G ka rënë në prangat...

Dyshohet se ngacmoi seksualisht mbesën e mitur, arrestohet 54-vjeçari në Vlorë

54-vjeçari A.D., është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Vlorës. Sipas policisë, dyshohet se 54-vjeçari ka ngacmuar seksualisht mbesën e tij 11-vjeçare. Ndërkohë materialet i...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...