Tag: kundraligjshme

Browse our exclusive articles!

Policia e Shtetit thirrje subjekteve tregtare: Mos tregtoni fishekzjarrë në mënyrë të kundërligjshme, do përballeni me ligjin

Festat e fundvitit, Policia e Shtetit ka shtuar kontrollet në mbarë vendin për të parandaluar tregtimin e kundërligjshëm të artikujve piroteknikë, me rastin e...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...