Tag: këlcyrë

Browse our exclusive articles!

LAJM I FUNDIT/ Reshjet shembin urën në Këlcyrë, mbeten të izoluar dhjetëra familje

Intensiteti i lartë i reshjeve ka shkaktuar shembjen e urës ne fshatin Podgoran të Bashkisë Këlcyrë, duke lënë të izoluar banorët e këtij fshati...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...