Tag: Kakavijë

Browse our exclusive articles!

E rëndë/Gjendet i pajetë 68 vjeçari në Kakavijë

  Këtë mëngjes Policia Kufitare e Shërbimit ka gjetur në rrugë një person pa shenja jete. Në rrugë, në fshatin Kakavije, Gjirokastër, është gjetur i pajetë,...

Popular

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës JANINË

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke. Ngjarja ka ndodhur...