Tag: Instagram

Browse our exclusive articles!

VIDEO/ Rama poston ‘reels’ me këngën që Fifi shkruajti në Big Brother

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV mesa duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama...

”Pusho pak!”, Instagrami sjell opsionin e ri për përdoruesit, ja çfarë ndodh nëse e aktivizoni

Shefi i Instagramit, Adam Mossari ka konfirmuar se platforma po teston opsionin e shumëpritur “Pushoni pak”. Ky është një opsion që do t’iu kujtojë përdoruesve...

Popular