Tag: Dhërmi

Browse our exclusive articles!

2 Arrestime në Breg, dhunë ndaj gruas dhe zaptim toke nga 77 vjeçari

Nga Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Himarë, u procedua penalisht për veprën penale "Dëmtime të tjera me dashje" shtetasi M.C.,37...

Tjetërsimi i pronave në Dhërmi, arrestohet topografi i Bashkisë Himarë

  Një tjetër zyrtar në Bashkinë e Himarës ka rënë në prangat e Policisë, në kuadër të operacionit për tjetërsimin e pronave në Dhërmi. Bëhet me...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...