Tag: Ambasada Gjermane

Browse our exclusive articles!

Ndryshon procedura e aplikimit për vizë pune në Gjermani, ja rregullat e reja që duhen ndjekur

Ka ndryshuar procedura e caktimit të takimeve për vizë pune nga ana e qytetarëve shqiptarë lidhur me Gjermaninë. Përmes një njoftimi, Ambasada Gjermane në vendin...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...