Spot sensibilizues i Bashkisë Sarandë : Sllogani – Tetori rozë, vrapo për jetën, ekzaminohu, kontrolli shpëton jetë. (Video)

- Advertisement -

Në kuadrin e muajit tetor si muaji rozë që i kushtohet luftës kundër kancerit të gjirit tek gratë, Bashkia Sarandë ka publikuar një spot sensibilizues me slloganin: Tetori rozë, vrapo për jetën, ekzaminohu, kontrolli shpëton jetë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...