Shpërthen bombola e gazit brenda shtëpisë, detajet e para

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen 4 në Sarandë.
Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur në banesën e Mikel Steriopulli.
Gjithashtu mësohet se familja bombolën e gazit ata e kishin në ballkonin e banesës dhe gjatë punës ajo ka plasur papritur.
Nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale, ndërkohë që arritja në kohë e shërbimit zjarrfikës bëri të mundur shuarjen e zjarrit.

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Lamtumirë “Aktori i madh i roleve të vogla”, Lek Mosi (Video)

    Nga Vangjel Agora    Nëse ka qenë dikur...

Nga Adrian Gurma: Kryebashkiakët e Qarkut Vlorë takim në Sarandë

Ishte kënaqësi pjesmarrja në Tryezën e mbajtur në Sarandë,...

80-vjetori i Çetës “Çamëria” nga Musa Kola

Sot përkujtohet 80-vjetori i krijimit të së parës çetë...

NGA THOMA NIKA : PROKOPI I DIJSHËM, PO AQ SA I GUXIMSHËM (VIDEO 2011)

Sot inxhinjeri pasionant i pyjeve dhe ekologu Prokop Qirjaqi...