Postblloqe policie në Sarandë, kapet gjirokastriti.

- Advertisement -

Shumë postblloqe të policisë në pikat hyrëse dhe dalëse ka sonte në Sarandë. Nga kontrolli i ushtuar nga Shqiponjat dhe FNSH në vendin e quajtur Ura e Kranesë u kap një i ri nga Gjirokastra me doza lënde narkotike. Postblloqet vazhdojn

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...