Nesër zgjedhjet e pjesshme lokale, kryetari i PD, Delvinë, Hari Imeri ka një thirrje: Votoni kandidatët e PD-së

- Advertisement -

Kreu i degës së Partisë Demokratike të
Delvinës, Hari Imeri, u ka bërë thirrje qytetarëve të Durrësit, Dibrës, Shkodrës, Vorës, Lushnjës dhe Rrogozhinës që të dalin masivisht nesër në votime dhe të votojnë PD-në.
“Të dashur miq të Durrësit, Dibrës, Shkodrës, Vorës, Lushnjës dhe Rrogozhinës ju ftoj të dilni nesër në votime për të votëbesuar kandidatët e Partisë Demokratike”, shkruan në faqen e tij në FB, kryetari i PD, dega Delvinë, Hari Imeri.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...