Ndërton pa leje prangoset në flagrancë ksamilioti

- Advertisement -

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Ndërtimi i paligjshëm”, shtetasin me inicialet G. K., 33 vjeç, banues në lagjen nr.2, Ksamil, bashkia Sarandë, pasi u konstatua duke ndëtuar një objekt, pa lejen e organeve kompetente. Materialet në ngarkim të 33 vjecarit me inicialet G.K i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...