Ndahet nga jeta Beatriçe Isufi, ish anëtare e kryesisë së PD Delvinë

- Advertisement -

Kreu i degës së PD Delvinë,Hari Imeri, ka ndarë lajmin e ndarjes nga jeta të ish anëtares së kryesisë të PD Delvinë, Beatriçe Isufi.

“Beatriçja nuk do të jetë më mes nesh fizikisht, por kujtimet e saj do të na shoqërojnë gjithmonë.

Ish anëtarja e kryesisë së PD Delvinë, do të mbahet mend nga unë si një grua fisnike me qëndrime konseguente dhe moral të padiskutueshëm.

Në emër të degës dëshiroj të shpreh ngushëllimet më të sinqerta bashkëshortit, djalit, vajzës dhe të gjithë të afërmve të saj”, shkruan Hari Imeri.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...