Lajm i Fundit/Merr flakë shtëpia në Gjashtë

- Advertisement -

Gjatë pasdites së sotshme një banesë është djegur në Gjashtë.

Zjarrëfiksja është paraqitur në vendngjarje dhe ka shuar flakët e rëna në këtë banesë.
Sipas të dhënave, banesa ishte e Aristotel Papa dhe nga zjarri i rënë ka vetëm dëme materiale.
Nuk dihet shkaku i zjarrit.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...