“Ditë Vere” në Sarandë, qytetarët shijojnë rrezet e diellit

- Advertisement -

Temperatura sot në Sarandë shënon 25 gradë celcius dhe kjo ka nxjerrë nga shtëpia qytetarë të cilët po shijojnë rrezet e diellit buzë detit.

Gjithashtu turistë që po shijojnë detin i gjen teksa hidhen e notojnë në të.

Sipas sinoptikanëve këto temperatura do të vijojnë deri në fundjavën e ardhshme.

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...