“Butrinti” humbet me “Tomorrin” e Beratit

- Advertisement -

Butrinti në sfidën javës së 25-të të Kategorisë së Parë ka humbur në ndeshjen me Tomorrin e Beratit të zhvilluar sot në fushën e tij.
Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-2 për Tomorrin. Një humbje që erdhi në minutat e fundit të ndeshjes, fal golit që Spahiu shënoi për miqtë. Golat e tjerë të këtij takimi u shënuan nga Gjonaj për Butrintin, dhe Manellari për Tomorrin.
Ndeshja e radhës për Butrintit do të jetë në transfertë mjaft të vështirë kundër Erzenit të Shijakut.
Pas humbjes së sotme Butrinti zbret në vendin e 25-të me 27- pikë të grumbulluara.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...