“Butrinti” fiton ndaj Lushnjes

- Advertisement -

Ka përfunduar në Sarandë takimi Butrinti – Lushnja me fitoren 2:1 për Butrintin.
Jaupaj i cilësuar si heroi i ndeshjes, shënon dy herë dhe përmbys rezultatin duke na dhënë kështu një tri pikësh me vlera të mëdha në luftën për mbijetesë të Butrintit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...