Atleti sarandiot Alush Çukari në vendin e 16 nga 355 pjesëmarrës

- Advertisement -

Për 1 ore 29 mints 55 seconda atleti sarandiot Alush Çukari, pjesëmarrës në Maratonën e Tiranës përshkoi distancën 21 km, duke u renditur kështu i 16 nga 355 pjesëmarrës.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...