Anullohet mbledhja e Këshillit Bashkiak Sarandë

- Advertisement -

Anullohet mbledhja e Këshillit Bashkiak Sarandë, e planifikuar për tu mbajtur në orën 13:00 ditën e sotme. Mosplotësimi i numrit të domosdoshëm prej 16 anëtarëve ka sjellë anullimin e kësaj mbledhjeje. Prej tyre ishin prezent vetëm 10 anëtarë. Sipas burimeve të Sarandalife disa prej anëtarëve që mungonin në këtë mbledhje janë të infektuar me Covid-19.

 

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...