Zjarri nga kondicioneri u rrezikua banesa

- Advertisement -

Rreth orës 19:20, në lagjen numër 3, Sarandë, ra zjarr në katin e katërt të një pallati, në banesën e shtetasit E.Zh., ku pati vetëm dëme materiale. Sipas burimeve nga specialistë të sherbimit zjarrfikës të Sarandës shkak për zjarrin është bërë kondicioneri, ku mandej zjarri u përhap në orenditë e banesës duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale por fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...