Z.Majlinda Vaso drejtuesja e re e ZVAP Sarandë – Delvinë – Konispol

Ky vit i ri arsimor solli ndryshime në drejtim të ZVAP Sarandë- Delvinë- Konispol. Një mësuese me përvojë dhe rezultate në mësimdhënie efektive tanimë është drejtuesja e re e ZVAP Sarandë – Delvinë – Konispol. Majlinda Vaso, Drejtoresha e re e ZVAP, Sarandë – Delvinë- Konispol. Ajo ka qënë mësuese e lëndës kimi – biologji në shkollën e mesme të përgjithshme “Hasan Tahsini” dhe me një përvojë prej 31 vitesh në mësimdhënie. Drejtuesja e re e ZVAP,Majlinda Vaso ka zëvendësuar në këtë pozicion Majlinda Mavro e cila u komandua pas daljes në pension të Ladi Demaj.
“Mësuesinë e kam pasur dhe e kam pasionin tim. E pranoj sfidën për kërkesat cilësore për punën. Këtë do të kem prioritet të punës në drejtim të ZVAP, Sarandë që padyshim kërkon një analizë të thellë për të bërë më të mirën që mësimdhënia të ecë për të gjithë nxënësit dhe stafin pedagogjik. Do jem bashkëpunuese edhe me median”, u shpreh në bisedën e parë nga pozicioni i drejtuesit, z. Majlinda Vaso.
Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë, syze dielli dhe ambiente të jashtme
Arrij më shumë persona me këtë postim
Mund të arrish deri në 1 689 persona në ditë duke promovuar videon tënde për 14 US$.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...