Vlerësim i merituar për ekipin e infermjerëve të urgjencës nga… Flet K/Infermieri Lime Mihasi( Video)

- Advertisement -

Para disa ditësh Urdhëri i Infermierëve të Shqipërisë vlerësoi me “Çertifikatë Mirënjhje ” ekipin infermieror të Urgjencës së spitalit “Perto Nako”, në Sarandë, si ekipi më i mirë i vitit i Qarkut Vlorë me këtë motivacion:Për punën, sakrificat dhe vetmohimin e treguar në shërbim të mijra jetëve njerëzore. U prononcua për sarandalife.al K/Infermieri i Urgjencës, Lime Mihasi.

 

 

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Delvina me dy monumente kulturore të kategorisë së parë

Sot do t'ju flasim për dy monumente kulturore të...

Zbardhet ngjarja, dogji makinën në Delvinë, arrestohet autori (EMRI)

Zbardhet ngjarja e ndodhur ditën e djeshme në Delvinë,...

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...