Video/ Momenti kur 21-vjeçari shqiptar përplas babanë e tre fëmijëve për vdekje

- Advertisement -

Ditën e djeshme një aksident i rëndë është regjistruar në Selanik të Greqisë, ku 21-vjeçari shqiptar ka përplasur një motor, ku si pasojë ka mbetur i vdekur 47-vjeçari, i cili ishte babai i tre fëmijëve.

Së fundmi mediat greke kanë publikuar videon nga momenti i aksidentit, ku shihet se shqiptari me shpejtësi skëterrë ka marrë përpara motorin.

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...