Vazhdojn takimet e Bashkisë Sarandë në Kosovë

- Advertisement -

Një postim tjetër i Bashkisë Sarandë në ditën e sotme lidhur me takimet që ajo zhvillon së bashku me operatorë turistik në Kosovë. Me Ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe të Tregëtisë, Rozeta Hajdari, në vijim të takimeve në Kosovë së bashku me përfaqësues të operatorëve turistikë, për turizmin e qëndrueshëm.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...