U aksidentua nga një automjet mbrëmjen e së premtes, rëndohet gjendja e të miturit. Niset me urgjencë drejt Tiranës

- Advertisement -

Gjendja e fëmijës së mitur që u aksidentua mbrëmjen e së premtes në Delvinë është rënduar. Mësohet se i mituri është nisur paraditen e së shtunës me urgjencë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar. Sipas burimeve fëmija ka një hematomë të krijuar në kokë nga aksidenti. Policia në një informacion paraprak bëri me dije mbrëmjen e djeshme se aksidenti ndodhi rreth orës 20.00, në vendin e quajtur Bigor, lagjia “9 Tetori”, Delvinë, ku shtetasja Xh. T., rreth 20 vjeç, duke drejtuar automjetin tip”Toyota”, ka goditur të miturin.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...