Tag: Zhuleku

Browse our exclusive articles!

Greqi/ I mbijetuari i vetëm i tragjedisë, rrëfen si ndodhi aksidenti

I vetmi i mbijetuar nga aksidenti tragjik i familjes Zhuleku katër ditë më parë në Domokos të Greqisë ka rrëfyer momentet e renda për mediat...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...