Tag: Vedat Beqi

Browse our exclusive articles!

Vedat Beqi, gjinekologu emblemë i bregut të detit , mbresa të pashlyeshme

Sa herë përmendim një mjek gjinekolog, na shkon ndërmend një lindje, një njeri që vjen në jetë, apo një nënë që ka kaluar një...

Niko Shomo, për kujtimin e kolegut të paharruar Dr.Vedat Beqi

Personeli shëndetësor i qytetit të Sarandës dhe i fshatrave përreth, që nga Borshi, i gjithë Bregdeti, Livadhjaja, Leshnica, Grava, Vrina, Konsipoli e më gjerë,...

22 vite pa doktor Vedat Beqi – mjekun duar artë

Sot në këtë shkrim do tju flasim për një nga figurat që ka bërë emër për vite të tëra në Jugun e Shqipërisë...Kush është?!...do...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...