Tag: Varfaj

Browse our exclusive articles!

Banorët e Lefterhorit dhe Varfaj kërkuan ujë, drita dhe rrugë sërish

Ditën e djeshme u zhvillua dëgjesa e radhës për Projekt Buxhetin 2022, me banorët e fshatrave Lefterhor dhe Sopot (Varfaj) nga ana e Këshillit...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...