Tag: Porti turistik i jahteve

Browse our exclusive articles!

Foto/ Porti turistik në Vlorë fillon zyrtarisht së shpejti, ja si do të duket

Gjatë prezantimit të buxhetit për vitin 2022, kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe zhvillimin e turizmit të një niveli të ri në Vlorë. Në seancën...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...