Tag: Ndragheta

Browse our exclusive articles!

Grida Duma e paditi për shpifje, GJKKO merr vendimin për Erion Veliajn

Grida Duma kallëzoi për shpifje Veliajn pas akuzave të këtij të fundit që e cilësonte si “trafikante apartamentesh”. Përballja mes Erion Veliajt dhe Grida...

Popular

Sukses i rradhës i sportistit sarandiot në SHBA, Enea Lapa (Video)

Një sukses i garantuar i sportistit sarandiot me banim...

E çuditshme, por e vërtetë, deti s’gjen qetësi as në dimër(Video)

Edhe pak ditë dhe hymë zyrtarisht në stinën e...

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...