Tag: Mecovë

Browse our exclusive articles!

Tronditje në Mecovë: Prej tri ditësh jetonte në shtëpi me vajzën e vdekur

Një tragjedi familjare ka dalë në dritë nga ndërhyrja e Policisë mbrëmjen e së dielës (14/11) në një shtëpi në  Mecovë, ku një 61-vjeçare...

Popular

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...

Aksident tragjik në Greqi, përplasen dy trena, 41 viktima dhe mbi 80 të plagosur (VIDEO)

Një tragjedi ka ndodhur në Larisa të Greqisë ku...