Tag: Markat

Browse our exclusive articles!

Ndahet nga jeta Qani Sadiku, qëndrestar i regjimit të diktaturës

  Ditēn e martë është ndarë nga jeta nga një sëmundje e rëndë në moshën 71 vjecare në Tiranë ish-i përndjekuri politik Qani Sadiku, nga...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...