Tag: Lulzim Basha

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Basha në mbledhjen me kryetarët e degëve të PD: Të bashkohemi në Kuvendin e 18 dhjetorin, beteja me njëri-tjetrin i shërben…

Ditën e sotme kryetari i PD, Lulzim Basha njoftoi mbledhjen e kryetarëve të degëve të PD në selinë blu. Ndërsa mësohet se momentalisht po...

Lulzim Basha reagon me urgjencë për thirrjen e Kuvendit Kombëtar nga Berisha

Është zbardhur fjala e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimit që po mban pasditen e sotme në Selinë Blu me Kryesinë e...

Hapet dosja e “Foltores”, konfirmohen 4200 formularë të plotësuar nga delegatët

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka verifikon firmat e Kuvendit. Paloka: Rikonfirmoj që janë 4200 formularë të dorëzuar. Kanë ardhur dhe formularë të...

Basha: “Me zdërhallet e tij Sali Berisha është kthyer në tub oksigjeni për regjimin e Ramës”

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë për mediat në hyrje të selisë blu, në prag të takimit me kryesin e grupit...

Situata brenda partisë Demokratike, kjo është lëvizja e Lulzim Bashës

Kryetari i PD, Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e grupit parlamentar demokrat në orën 18:00 të ditës së sotme. Menjëherë pas përfundimit të...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...