Tag: Lulzim Basha

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Konflikt mes PD dhe Matilda Qurkut, Ina Zhupa “admin” i Fb të PD Sarandë?!

  Matilda Qurku ka lajmëruar ditën e djeshme se ditën e shtunë,në datën 18 dhjetor 2021,nga ora 08:00 deri në 17:00,në selinë e degës Sarandë...

Përplasja Berisha-Basha ‘mbërrin’ në gjykatë, kush do ta gjykojë çështjen (EMRI)

Përshëndetje të gjithëve, nisur nga interesimi i shumë prej jush, ju bëj me dije se ditën e djeshme, është depozituar në Gjykatën e Tiranës,...

“Një nga një brinjët do t’i bien Trekëndëshit të Bermudës”, Lulzim Basha nuk përmbahet: Kërcënon Ramën, Metën dhe Berishën

Pas situatës së sotme në PD, krijuar nga rikthimi i ish-kryeministrit Berisha në PD, kreu i kësaj force politike Lulzim Basha ka ashpërsuar tonet...

E FUNDIT/ Sali Berisha shkon në selinë e PD-së: Basha na ka marrë edhe karriget!

Sali Berisha, bashkë me disa deputetë ka shkuar tani në selinë e PD-së. Berisha ka thë se në seli ka ardhur thjesht si një...

Basha mbledh grupin parlamentar: Nisni përgatitjet për Kuvendin e 18 dhjetorit

Lulzim Basha ka mbledhur grupin parlamentar të deputetëve demokratë menjëherë pas mbledhjes së këshillit kombëtar dhe u ka dhënë porositë për përgatitjet për Kuvendin...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...