Tag: Lamia

Browse our exclusive articles!

FOTO/ Kjo është familja shqiptare që u aksidentua në Greqi, humbi jetën kryefamiljari, nëna dhe vajza, djali 17 vjeçar ndodhet në spital

Ditën e djeshme një ngjarje tragjike ka ndodhur në zonën e Lamias, në Greqi, teksa një familje shqiptare pothuajse është shuar në një aksident...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...