Tag: Gjykata Sarandë

Browse our exclusive articles!

“Bllof i policisë”, Gjykata liron biznesmenin, armët ishin artizanale

Gjykata e Sarandës ka liruar sot biznesmenin e kondicionerëve Dh.N, 36-vjec, i arrestuar tre ditë më parë pasi në banesë, sipas policisë iu gjetën...

U kap në gusht me 33 gram marijuanë, Gjykata e liron nga qelia

Gjykata e Sarandës ka lënë të  lirë 28-vjeçarin Ergys Tarko që mbahej në qeli prej 17 gushtit të këtij viti. I riu me banim...

Popular

Nga Adrian Gurma: Kryebashkiakët e Qarkut Vlorë takim në Sarandë

Ishte kënaqësi pjesmarrja në Tryezën e mbajtur në Sarandë,...

80-vjetori i Çetës “Çamëria” nga Musa Kola

Sot përkujtohet 80-vjetori i krijimit të së parës çetë...

NGA THOMA NIKA : PROKOPI I DIJSHËM, PO AQ SA I GUXIMSHËM (VIDEO 2011)

Sot inxhinjeri pasionant i pyjeve dhe ekologu Prokop Qirjaqi...

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...