Tag: Erion Veliaj

Browse our exclusive articles!

Grida Duma e paditi për shpifje, GJKKO merr vendimin për Erion Veliajn

Grida Duma kallëzoi për shpifje Veliajn pas akuzave të këtij të fundit që e cilësonte si “trafikante apartamentesh”. Përballja mes Erion Veliajt dhe Grida...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...